Naturalny Olejek do ciała

Trawa Cytrynowa

Pojemność: 100 ml

Składniki:

Olej kokosowy, olejek eteryczny z trawy cytrynowej.

INCI:

Cocos nucifera (virgin coconut) oil, cymbopogon citratus (lemongrass) essential oil

Odżywia skórę, wzmacnia naskórek i dodaje energii całemu ciału.

Działanie:

Ten egzotyczny olejek do ciała z trawy cytrynowej pielęgnuje skórę dzięki mieszance organicznego oleju kokosowego i naturalnego olejku eterycznego.
Ten najwyższej jakości olej kokosowy z kołyszących się palm Zanzibaru poprawi teksturę, koloryt i elastyczność skóry. To naturalny przeciwutleniacz, bogaty
w witaminę E i aminokwasy, doskonale regeneruje skórę i intensywnie ją nawilża. Olejek eteryczny z trawy cytrynowej to ceniony od wieków tonik do skóry, stosowany w celu wzmocnienia naskórka, oczyszczenia i zminimalizowania porów.
Jego rewitalizujący zapach przywraca koncentrację i dodaje energii całemu ciału.

Sposób użycia:

Przed użyciem umieść opakowanie z produktem na jakiś czas w ciepłej wodzie lub na kaloryferze, aż olejek rozpuści się. Spryskaj skórę a następnie wmasuj olejek w ciało. Stosuj po kąpieli.

Uwaga: Olejek w temp. poniżej 25 st. C ma zbitą konsystencję gdyż olej kokosowy topi się powyżej tej temperatury. Stąd olejek przyjdzie do Państwa w postaci stałej a nie ciekłej. Dopiero położenie go na kaloryferze lub włożenie do bardzo ciepłej wody sprawi, że olej się roztopi. Przed każdym użyciem, będzie trzeba go w ten sposób „rozgrzać”.

69

Brak w magazynie