Naturalny Peeling z Alg - Kawa i Cynamon

100% naturalny peeling do ciała z alg morskich

Pojemność: 100 ml

Składniki:

Olej kokosowy, cukier, miód, kawa, algi morskie, cynamon, gałka muszkatołowa.

INCI:

Cocos nucifera (virgin coconut) oil, Sucrose (sugar), Mel (honey) , Coffea Arabica (coffee), Eucheuma spinosum (seaweed), Cinnamomum zeylancium (cinnamon) powder, Myristica fragrans (nutmeg) powder.cos nucifera (virgin coconut) oil, Sucrose (sugar), Mel (honey) , Coffea Arabica (coffee), Eucheuma spinosum (seaweed), Cinnamomum zeylancium (cinnamon) powder, Myristica fragrans (nutmeg) powder.

Odżywia skórę dzięki idealnemu połączeniu kawy i cynamonu.

Działanie:

Podczas gdy kryształki cukru złuszczają skórę, kawa neutralizuje wolne rodniki i poprawia krążenie. Ten naturalny stymulant idealnie dopełnia się z olejem kokosowym extra virgin i bogatym w witaminy miodem z wyspy Pemba, zapewniając odpowiednie nawilżenie skóry, uzupełniając naskórek i pomagając w naprawie jego funkcji ochronnej. Bogate w minerały algi morskie działają jak silny przeciwutleniacz – dzięki naturalnie występującym fitoskładnikom i beta-karotenowi wspomagają produkcję kolagenu. Cynamon oraz gałka muszkatołowa łagodzą napięcie mięśni i poprawiają koloryt skóry, a ich subtelny zapach działa kojąco, relaksując nie tylko ciało ale i umysł.

Sposób użycia:

Przed użyciem dobrze wymieszaj, aby połączyć składniki, które w sposób naturalny mogą się oddzielać.* Wmasowuj w ciało kolistymi ruchami, aby doświadczyć pobudzającego nawilżenia o zapachu miodu, cytrusów i kokosa. Następnie spłucz wodą.

*Peeling może mieć zwartą konsystencję ze względu na zawartość oleju kokosowego, który roztapia się w temperaturze powyżej 25 stopni Celsjusza. W związku z tym najlepiej trzymać go w łazience, gdzie ciepło pozwoli na naturalne rozwarstwienie się składników.

56

Brak w magazynie

Co mówią inni?

„Kawa i cynamon to idealne połączenie. Bardzo aromatyczny peeling.”

— Joanna Z.

return to products page